O nas

Tworzymy eventy
z charakterem

Jeśli od utartych ścieżek wolisz nowe tropy, od „fabrycznych” szablonów – niebanalne pomysły, od standardowej obsługi – indywidualną opiekę, jesteśmy tu właśnie dla Ciebie!

Fair Marketing Solutions tworzy niewielki zespół profesjonalistów, którzy przez wiele lat zdobywali doświadczenia w największych agencjach eventowych w całej Polsce. Wspólnie zrealizowaliśmy dziesiątki projektów, małych i dużych eventów, z których każdy był dla nas wyjątkowy. To dla nas wyzwanie i przywilej, by zagwarantować perfekcyjną realizację i poczuć dumę z satysfakcji naszych Klientów.

Każde zadanie jest dla nas wyzwaniem. Do każdego podchodzimy z otwartą głową. Każde realizujemy tak, by efekty mogły przerosnąć oczekiwania. Szukamy nowatorskich rozwiązań i przyglądamy się trendom. Mamy świeże pomysły i nieszablonowe podejście, bo to co robimy, jest nie tylko naszą pracą. Jest nasza pasją.
 

Jesteśmy z Tobą
od pomysłu do finału

Zaopiekujemy się Twoim projektem całościowo, od koncepcji kreatywnej, stworzenia scenariusza i wizualizacji, po produkcję i realizację eventu. Mamy za sobą 10 lat doświadczeń, ogromną bazę współpracowników i podwykonawców i doskonałą znajomość realiów biznesu, w którym działamy.

 

Tylko perfekcja
jest dla nas fair

Dbamy o każdy detal, bo to szczegóły tworzą perfekcyjną całość Twojego eventu. Dopracowujemy starannie aspekty techniczne i organizacyjne. Współpracujemy z najlepszymi w branży, sprawdzonymi podwykonawcami, projektantami i producentami.

Proces komunikacji z Klientem jest dla nas kluczowym elementem współpracy. Dbamy, by zrozumieć Twój punkt widzenia i potrzeby, na które musimy odpowiedzieć. Zawsze mamy czas, by porozmawiać o tym, czego oczekujesz. Zależy nam na tym, by Klienci w każdej chwili czuli się nami komfortowo i bezpiecznie.
 

Dlaczego Fair?

Nie konkurujemy z innymi wielkością, ale stylem pracy, profesjonalizmem, osobistym podejściem do każdego zlecenia, a także warunkami finansowymi, dzięki którym maksimum środków możesz przeznaczyć na realizację.

Możesz mieć pewność, że osobiście zaangażujemy się w każdy Twój projekt. Bo Twój event to przecież nasz event. Goście, których zapraszasz, są naszymi gośćmi. A Twoja satysfakcja z projektu to sens naszej pracy.

Porozmawiajmy, by poznać się lepiej. Do usłyszenia!